Оголошення про оприлюднення детального плану території земельної ділянки

Дата: 24.05.2018 15:42

Коропська селищна рада Коропського району Чернігівської області інформує:
«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року з 24 травня 2018 року розпочинається оприлюднення детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що знаходяться у приватній  власності гр. Супрун В.В., по вул. Любичівка, 12 с. Вишеньки, Коропського району, Чернігівської області».

Розробник: ТОВ «АСПО», кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №001111 (м. Ніжин).

Замовник: Коропська селищна рада.

Підстава: Рішення Коропської селищної ради «Про надання дозволу на  розробку детального плану території земельної ділянки»№1723 від 19 квітня 2018 року.

Проект містобудівної документації знаходиться у земельному відділі Коропської селищної ради за адресою: вул. Горького, буд. 9, смт Короп, Чернігівська область та на офіційному сайті Коропської селищної ради (в розділі Громадські обговорення/ Проекти детальних планів територій).

Відповідальна особа: начальник земельного відділу Коропської селищної ради – Дорошенко Лариса Олексіївна тел. (04656) 2-76-83.

Пропозиції, зауваження, щодо містобудівної документації, мають право подавати:

1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2. Юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, зауваження подавати у термін до 25 червня 2018 року у земельний відділ Коропської селищної ради за адресою: вул.Горького, буд. 9, смт Короп, Чернігівська область, тел. (04656)2-76-83.

Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

25 червня 2018 року об 11.00 в сесійній залі Коропської селищної ради буде проведена презентація детального плану території вул.Любичівка, 12 с. Вишеньки, Коропського району, Чернігівської області.

За інформацією земельного відділу Коропської селищної ради