Соціально-правовий захист дітей

Дата: 23.04.2018 16:46

Фото без описуНа сучасному етапі розвитку українського суспільства посилення соціально-правового захисту дітей є одним із пріоритетних напрямків здійснення державної соціальної політики. Це зобов'язує усі органи влади працювати в інтересах дітей.

Відділ-служба  у справах дітей спільно з відділом для сім’ї,  дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради, старшим інспектором ювенальної превенції Коропського ВП Бахмацького ВП  ГУМП України в Чернігівській області продовжує роботу щодо проведення профілактичних рейдів по виявленню та запобіганню дитячої бездоглядності,  безпритульності та проявів насильства до малолітніх дітей  в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Сьогодні,  23 квітня, проведено перевірку семи сімей, в яких виховується одинадцять дітей.

Питання про забезпечення належних умов проживання, виховання дітей в сім’ях, що опинились в СЖО постійно тримається на контролі  відділу-служби у справах дітей.

За інформацією відділу - служба у справах
дітей Коропської селищної ради