Ставки податків та зборів на майбутній рік – якими вони будуть?

Дата: 12.04.2018 17:41

Сьогодні, 12 квітня, селищний голова Віктор Журавель взяв участь у засіданні робочої групи з питань легалізації виплат заробітних плат, зайнятості населення та детінізації доходів при виконавчому комітеті Коропської селищної ради. Серед питань, що розглядалися – аналіз власних надходжень селищного бюджету за І квартал поточного року, розгляд проекту рішення «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Коропської ОТГ на 2019 рік».

На засіданні згідно аналізу тенденцій сплати окремих податків та зборів вирішили підготувати та направити суб’єктам господарювання, що допустили нестабільність чи зменшення платежів, відповідні листи-звернення з пропозицією підвищити рівень відповідальності перед громадою щодо сплачуваності податків та зборів.

За результатами дискусії члени робочої внесли ряд пропозицій щодо ставок податків та зборів на майбутній рік. Проект даного рішення буде розміщений на офіційному сайті селищної ради для ознайомлення та обговорення.

Серед питань, винесених на розгляд робочої групи, – аналіз того, як суб’єкти господарювання громади дотримуються трудового законодавства. На чергові засіданнях робочої групи вирішено запросити окремих господарюючих суб’єктів, які мають певні ризики в галузі «трудового» законодавства.  Це дасть можливість «живого» спілкування бізнесу та влади в напрямку покращення  сплачуваності без застосування штрафних фінансових санкцій.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради