Замінити посвідчення водія чи зареєструвати авто можна у Коропі

Дата: 06.04.2018 09:28

Фото без описуПродовжується налагоджена співпраця Коропської селищної ради і мобільного сервісного центру МВС. Вчора, 5 квітня, його фахівці уже вдруге надавали свої послуги громадянам у приміщенні відділу – центр надання адміністративних послуг Коропської селищної ради (за адресою в Коропі: вул. Кибальчича, 12).

Так протягом дня 6 осіб здійснили державну реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів. Ще 5 осіб отримали нове посвідчення водія на заміну старому без іспитів. Також було прийнято 5 заявок на видачу довідки про відсутність судимості.

А ще завдяки діяльності мобільного центру в наших громадян є можливість отримати в Коропі і міжнародне посвідчення водія.

Уже зараз проводиться попередній запис громадян, які бажають скористатися послугами Регіонального сервісного центру МВС, зазначеними вище. Записатися можна за номером 2-76-14. Стосовно дати наступного приїзду фахівців сервісного центру усі громадяни зі списку будуть поінформовані індивідуально.

За інформацією відділу – центр надання адміністративних послуг
Коропської селищної ради