Коропський район, Чернігівська область

Дебют юних волейболісток

21 березня у залі ДЮСШ «Юність» проходив обласний Етап Шкільної волейбольної ліги України серед дівочих команд. Команда Коропської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Т.Г. Шевченка була представлена у молодшій віковій групі. Наші юні волейболістки продемонстрували не дитячий, а дуже змістовний і технічний волейбол. І цілком заслужено зайняли ІІІ місце, пропустивши вперед лише команди з Бахмача (І місце) і Чернігова (ІІ місце).

Склад команди:

1. Вікторія Колесник
  2. Юлія Якименко
  3. Владислава Фігура
  4. Анастасія Пасько
  5. Аліна Батанова
  6. Анна Лисюк
  7. Анастасія Городиська
  8. Вікторія Абрамкіна
  9. Дарина Корзюк

Зважаючи на юний вік учасниць і їх дебют  на змаганнях такого рівня, перші ігри давалися доволі складно. Але у вирішальних двобоях дівчата зібралися і продемонстрували характер і волю до перемоги. Лідерськими якостями і чудовою технікою у нашій команді  виділились Вікторія Колесник, Владислава Фігура і Юлія Якименко. Великі сподівання подає наша п’ятикласниця Вікторія Абрамкіна.

Дякуємо дирекції школи і відділу освіти селищної ради за можливість прийняти участь у змаганнях такого рівня.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка