Вшанування пам’яті Кобзаря

Дата: 09.03.2017 15:57

Сьогодні, 9 березня, перший заступник селищного голови Василь Кравченко та секретар селищної ради Людмила Гавриленко взяли участь в урочистій лінійці, присвяченій 203-й річниці від Дня народження українського поета і письменника Тараса Шевченка.

Захід проходив під назвою «Вшануймо Великого Кобзаря». Мета заходу - вшанувати пам'ять Кобзаря і всіх борців за волю України.

В урочистостях також взяли участь: в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй, голова районної ради Михайло Мазуренко,  керівники, вчителі та учні загальноосвітнього закладу.

На заході лунали пісні, вірші Тараса Шевченка, слова про долю поета, долю сучасної України, її відродження, як незалежної держави.

Після відбулося урочисте покладання квітів, в якому взяли участь керівництво району та громади.

Цього ж дня у читальному залі Коропської центральної бібліотеки відбулося засідання літературної вітальні, присвячене 203-й річниці від дня народження Тараса Шевченка під назвою «Україна - це Шевченко, Шевченко - це Україна».

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради