На нараді працівників культури обговорили перспективний план заходів на 2018 рік

Дата: 09.11.2017 15:53

Фото без описуВідбулася робоча  нарада директорів сільських будинків культури та працівників музеїв Коропської селищної ради,  на якій був  присутній заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Кравченко.

Нараду провела начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська.

З питань фінансового забезпечення відділу виступив головний спеціаліст - бухгалтер Анатолій Кузьменко, який  наголосив на доцільності  введення платних послуг кожним сільським будинком культури та музеїв.

Діловод Людмила Костюченко звернула увагу присутніх на вчасну подачу звітності та дотриманні графіку робочого часу.

На нараді також було розглянуто перспективний план заходів відділу та сільських будинків культури  на 2018 рік.  Пропонувалися  до обговорення нові цікаві культурні проекти, які будуть втілені в життя  для покращення дозвілля мешканців громади.

Василь Кравченко та Людмила Самойловська привітали  з професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва. Побажали всім творчих успіхів, сімейного благополуччя  та міцного здоров’я  для втілення мрій та подальших планів.

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради