Коропський район, Чернігівська область

Дорога в космос

Напередодні дня народження Миколи Кибальчича у шкільній бібліотеці Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка була організована викладка друкованих матеріалів на тему «Дорога в космос», епіграфом до якої стали слова самого винахідника космічного апарата «Я буду щасливий, якщо зроблю величезну послугу Батьківщині і людству».

Учні знайомилися з книгами про М.І.Кибальчича, першого космонавта  України Леоніда Каденюка (з афтографом), статтями з журналів про космічну еру України та світу. А ще запитували про фото Т.Г. Шевченка, що знаходиться поряд з фото М.І. Кибальчича. А це дуже цікаво. І цьому є пояснення. Це портрет Кобзаря, що побував у космосі з Леонідом Каденюком у складі екіпажу космічного корабля «Колумбія» (США).

П’ятикласники  вшанували пам’ять покладанням  квітів  до підніжжя пам’ятника винахідника.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка