Щотижнева нарада у селищного голови

Дата: 05.03.2018 15:43

Сьогодні, 5 березня, селищний голова Віктор Журавель провів щотижневу робочу нараду за участю  заступників, начальників відділів, директорів комунальних підприємств, в ході якої розглянуто стан справ  щодо забезпечення життєдіяльності громади, а також проаналізовано роботу управління та відділів ОТГ.

Розпочали роботу з приємного. З ювілейним днем народження, який святкувався напередодні, Віктор Іванович та всі присутні привітали Ларису Ларченко – начальника відділу соціального захисту населення селищної ради. Колезі побажали міцного здоров’я, успіхів та наснаги в роботі.

Начальник відділу освіти Олег Курбанов проінформував щодо відновлення навчально-виховного процесу у навчальних закладах, які пішли на додаткові канікули з 3березня на період кризової ситуації.

Обговорили проведення робіт щодо чистки доріг від снігу. Особливий контроль щодо цього очільник громади поклав на заступника Олега Мельоху та директора комунального підприємства «Благоустрій» Сергія Мурашка.

Відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту доручено подавати всі можливі заявки на участь у проектах та програмах для залучення грантових коштів.

Директор комунального підприємства «Вода» Іван Бориско проінформував стосовно процесу укладення договорів у Вишеньківському старостинському окрузі.

За інформацією Лариси Ларченко відділ соціального захисту населення займається виплатою адресної матеріальної допомоги.

На контролі начальника відділу культури і туризму заходи щодо святкування 8 березня та відзначення дня народження Т.Г. Шевченка.

Постійно проводяться перевірки сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, про що доповідала начальник відділу - служба у справах дітей селищної ради Наталія Величко.

Начальник відділу організаційної роботи апарату Наталія Ющик відповідає за проекти рішень, які виносяться на розгляд пленарного засідання двадцятої сесії селищної ради.

Заступник селищного голови Василь Кравченко акцентував увагу апарату на виконавчій дисципліні.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради