Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Про своєчасне подання звітності

  Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що з 1 липня 2017 року розпочинається подача звітності по коштах Фонду за І півріччя 2017 року.

 Так, відповідно до п. 4.1 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.2011 № 4 (далі – Порядок), страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Базовим звітним періодом для них є квартал.

   Тобто, термін подання звітності за І півріччя 2017 року – до 20 липня 2017 року (включно).

  Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника заборгованості на початок звітного кварталу та оборотів у звітному кварталі по субрахунку, на якому ведеться облік коштів Фонду, а також у разі наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів у звітному кварталі.

   Велике прохання до бухгалтерів страхувальників: звіт по коштах Фонду за І півріччя 2017 року надати до Бахмацької дирекції якомога раніше, не чекати закінчення терміну подання звітності, встановленого законодавством.

    Потурбуйтеся про своєчасне подання звітності.

Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Фонду



« повернутися до списку новин