Коропський район, Чернігівська область

«Кобзар - наша любов і святиня»

Вчора в читальному залі Коропської бібліотеки відбувся захід, присвячений  вшануванню Т.Г. Шевченка. Посеред зали організована книжкова виставка-портрет «Кобзар - наша любов і святиня».

Сам захід «Україна-це Шевченко, Шевченко-це Україна» складався з двох частин-ліричної «Кохані жінки в творчості Шевченка» та літературно-бібліографічної «Вічний, як народ».

В першій частині заходу звучали найпотаємніші поезії Тараса, на які надихнули його кохані жінки в різні періоди його життя і творчості.

В другій же частині була охоплена вся літературна спадщина поета, а також біографічні твори про Шевченка, як літератора і художника. Були переглянуті фотоальбоми художніх робіт та сторінки  геніального Кобзаря різних видань.

Багатьом присутнім здавалось, що знають про Шевченка так багато, що почерпнуть більше нічого. Та ведучі Світлана Матвієнко і Людмили Прохоренко так побудували захід, знайшли стільки маловідомих сторінок з життя і творчості та зуміли переконати аудиторію, що до Шевченка, як до вічного, недосяжного і невивченого нам ще йти і йти.

Виставка літератури з літературною спадщиною поета функціонуватиме в бібліотеці впродовж тижня.

За інформацією Коропської центральної бібліотеки