Революція Гідності - символ свободи і демократії

Дата: 21.11.2017 15:25
Кількість переглядів: 2034

Фото без описуДень Гідності і Свободи не просто чергове свято в нашому календарі, воно є твердженням ідеалів демократії і пошаною тих, хто віддав свої життя, захищаючи інтереси громадян України.

Сьогодні, 21 листопада, в селищі Короп  відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Участь у заході взяли представники місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, установ, організацій,  підприємств громади та району, учасники АТО, родичі та друзі загиблих учасників АТО, представники громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь, громадськість, ЗМІ.

Зі словами вітання до присутніх звернувся заступник  селищного голови Василь Кравченко. У своєму виступі він зазначив: «Сьогодні, у День Гідності та Свободи ми  з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Саме такими українці постали під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви».

Під час заходу гуртківці РЦДТ та ЮТ виконали танець із свічками, прозвучали патріотичні пісні  від аматорів сцени районного будинку культури  і хвилиною мовчання було вшановано пам’ять  героїв, які віддали своє життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО.

На завершення урочистостей  всі учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку  воїнам АТО та Небесної Сотні, а в Свято- Успенсьому храмі відбулася панахида  за загиблими.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради