Коропський район, Чернігівська область

Фінансування працівників медичної сфери на контролі у керівництва

8 серпня на Коропщину з робочим візитом завітали  перший заступник голови обласної державної адміністрації   Леонід Сахневич та начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

Обласне керівництво з коропськими  посадовцями зустрічалися на базі Коропської  центральної районної        лікарні,  бо основна  проблема зустрічі- це  питання заборгованості по заробітній платі працівникам медичної    галузі району.

Було  оглянуте   приміщення відремонтованого відділення поліклініки та обговорено ситуацію, що склалася з виплатою заробітної плати.

В ході зустрічі Коропський селищний голова Віктор Журавель повідомив присутніх, що медичної субвенції з державного бюджету станом на 06.08.2017 року отримано в сумі 8 мільйонів 133 тисячі гривень, яку в повному обсязі передано в районний  бюджет для виплати заробітної плати медичним працівникам.

Леонід Сахневич зосередив увагу присутніх на потребі пошуку спільних альтернативних рішень  необхідних в умовах проведення реформи і зазначив, що досить гостро стоїть питання оптимізації не тільки районної лікарні, а й усіх закладів бюджетної сфери району.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради