Коропський район, Чернігівська область

Триває реорганізація фондів соціального страхування

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування від 24 травня 2017 року №34 «Деякі питання реорганізації фондів соціального страхування»  визначено, що процедура припинення фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України шляхом реорганізації – приєднання повинна бути завершена до 1 серпня 2017 року.

25 травня 2017 року наказом № 455 виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України припинено юридичну особу – Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Бахмацькому районі шляхом реорганізації – приєднання Відділення до нещодавно створеного Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Чернігівській області.

Структура нового фонду передбачає Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Бахмацькому районі у складі Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Чернігівській області.

Призначена комісія з припинення відділення, до якої перейшли повноваження щодо управління справами відділення.

Державного реєстратора повідомлено про початок процедури припинення відділення і внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.  Строк заявлення кредиторських вимог становить 2 місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення Відділення.

Незважаючи на реорганізацію, Відділення продовжує своєчасне і в повному обсязі надання належних страхових виплат, соціальних послуг та матеріального забезпечення застрахованим особам відповідно до Закону України « Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» .

Додатково повідомляємо, що постановою правління Фонду соціального страхування від 24 травня 2017 року №33 затверджено новий Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, головною особливістю якого є надання права потерпілому на виробництві, якому за висновком МСЕК визначено санаторно- курортне лікування, самостійно обирати санаторно- курортний заклад за своїм вибором, включаючи місцеві санаторії ( наприклад, «Остреч».) Також встановлені граничні розміри витрат ліжко- дня на одного потерпілого для відшкодування вартості санаторно – курортного лікування.

Докладну інформацію з питань реорганізації відділення  та санаторно- курортного лікування можна отримати у відділенні та його представництвах в Борзнянському та Коропському районах за телефонами:

в Бахмачі 2-12-96, 34-7-34;  в Борзні 2-12-98, в Коропі- 2-14-27.

Голова комісії з припинення, начальник відділення  виконавчої дирекції Фонду в Бахмацькому районі   М. Литвин