Коропський район, Чернігівська область

Концертна програма аматорів з с. Нехаївка

Сонячна, хоч і не дуже тепла, погода зранку зібрала чимало глядачів у парку ім. М.І. Кибальчича, які вже традиційно прийшли послухати та подивитись на концертну програму аматорів художньої самодіяльності.

Сьогодні своїми виступами додавали всім настрою працівники та солісти Нехаївського будинку культури.

В їхньому репертуарі були пісні жіночого вокального ансамблю «Калинонька», під керівництвом директора БК Олени  Гуненко, дуету Марії Осадчої та Світлани Милько, солістів Віти Овчаренко, Юлії Милько, навіть працівники амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Нехаївка,  завідувач-фельдшер Денис Тарара та медична сестра Тетяна Ганжа,  стали активними учасниками творчої самодіяльності.

Здивувавла і порадувала одночасно глядачів Сітлана Милько, яка є керівником творчого клубу Первоцвіти Коропщини і сама пише слова до своїх пісень, даруючи їх слухачам.

Сучасні танці для гостей виконали Настя Крижанівська та Артем Гуненко.

Всі глядачі залишились задоволені і щиро запрошували нехаївців приїхати в Короп знову.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради