Коропський район, Чернігівська область

9 листопада - День української писемності та мови: запрошуємо до написання радіодиктанту

До уваги педагогічних працівників,  учнівської молоді та всіх бажаючих!

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури
 9  листопада наша держава відзначає День української писемності та мови, на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Символічно, що в цей день вже 17 рік поспіль проводиться унікальний захід – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який започатковано ще у 2000-му році.

Радіодиктант транслюватиметься в ефірі Першого каналу Українського радіо, Першого національного телеканалу України 9 листопада 2017 року з 12 години 30 хвилин.

Запрошуємо долучитися до написання диктанту.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради