Коропський район, Чернігівська область

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій,  воїни-інтернаціоналісти! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щороку 15 лютого український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу.

За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів.

У цей день ми схиляємо голову перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу. Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищають кордони нашої Вітчизни на Сході. Дякуємо Вам за мужність і стійкість!

Тож, в цей знаменний день від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З повагою
селищний голова                                                                  Віктор Журавель