Коропський район, Чернігівська область

Олімпійський урок з чемпіоном України

9 вересня  вся  Україна відзначала день фізкультури та спорту. Це свято не обійшло і учнів Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка. Діти зібрались на Олімпійський урок «Здорові діти – здорова нація».

Захід розпочався зустріччю з чемпіоном України серед студентів, бронзовим призером чемпіонату України серед дорослих з армспорту Вадимом Смашним. Юнак розповів школярам, що спортивне життя розпочав ще в 2 класі займаючись футболом, потім в 5 класі додався настільний теніс, далі був волейбол і у 8 класі став займатися армспортом під чіткими настановами тренера Сергія Ткаченка.  Учням було цікаво розглянути медалі випускника рідної школи, адже хлопець їх має аж 70!

Після спілкування розпочались веселі старти. Школярі з задоволенням брали участь у змаганнях зі стрибків на скакалці, віджиманні та бігу на 60 м. Найактивніші були нагороджені грамотами з рук Вадима Смашного.  А саме: зі стрибків – Марина Богуславська, Христина Величко; з віджимання – Максим  Лаврик, Максим Прохоренко; з бігу, хлопці – Максим Лаврик, Богдан Квасніков та дівчата – Анастасія Пачулія, Анастасія Ларченко.

І на закінчення чемпіон України всім учням побажав займатися фізичною культурою та спортом, вести здоровий спосіб життя, гарно навчатися і досягти великих успіхів у спорті. А діти та вчителі побажали Вадиму лише високих вершин не тільки на п’єдесталах України, а і за її межами, щоб всі знали, що Зірка п’єдесталу родом з маленького містечка.

За інформацією заступника директора з виховної роботи
Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка Лариси Лисенко