«Оберемо професію разом»

Дата: 12.12.2017 14:52

Фото без описуВідділом сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради спільно з Коропським районним центром зайнятості 11 грудня було проведено захід «Оберемо професію разом» з учнями 9 класів Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.

В ході зустрічі ознайомили учнів з професіями та правилами їх вибору,  спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Школярам було запропоновано пройти тестування на визначення типу професій: «Людина-людина», «Людина-техніка», «Людина – знакова система», «Людина – художній образ», «Людина -природа» та визначитись,  до якого типу професій в кожного з присутніх є здібності.

Адже правильний вибір професії - це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради