Коропський район, Чернігівська область

Підсумки проведення Миколаївського ярмарку

Сьогодні, 2 серпня 2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, яке провів її очільник Віктор Журавель.

Віктор Іванович розпочав роботу виконкому з подяки всім старостинським округам громади за підготовку та участь у святкуванні Миколаївського ярмарку, який пройшов 29 липня.

Щодо підведення підсумків проведення ярмаркового гуляння заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмилу Самойловську.

Одноглосно члени виконавчого комітету за підсумками огляду Миколаївського ярмарку вирішили відзначити:

• Риботинський старостинський округ (1 місце);
  • Шабалинівський старостинський округ (2 місце);
  • Билський старостинський округ (3 місце).

Спеціальною відзнакою за участь у Миколаївському ярмарку та патріотизм виділили  Атюшівський старостинський округ.

Головний спеціаліст відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Юрій Комар інформував присутніх щодо внесення змін до формування переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Всі пропозиції на засіданні виконавчого комітету було взято до уваги.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення

та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради