Коропський район, Чернігівська область

«Злітали ракети у небо»

Сьогодні, 12 квітня, працівники Коропського регіонального історико-археологічного музею та меморіального музею Миколи Кибальчича – відділу  Коропського регіонального історико-археологічного музею підготували для гуртківців районного центру дитячої та юнацької творчості та семикласників Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка тематичний захід з нагоди дня ракето-космічної галузі.

Науковий співробітник меморіального музею Миколи Кибальчича – відділу Коропського регіонального історико-археологічного музею Григорій Касьяненко розповів дітям про історію космонавтики, детально зупинився на життєвих аспектах наших земляків-космонавтів. Радувало те, що діти не лише слухали цікаву розповідь, а й відповідали на запитання щодо космічної тематики.

Активно приймали участь «юні космонавти» у розважально-конкурсній програмі, яка нагадувала реалії космічного життя на орбіті.

В кінці програми учасників заходу порадував флеш-моб, під час якого діти мали змогу потанцювати та запустити повітряні кульки в небо.

А потім відбулося найцікавіше – запуск ракет вихованцями ракето-модельного гуртка районного центру дитячої та юнацької творчості.

На завершення свята  дітлахи  були запрошені на перегляд «космічного»  фільму в регіональний історико-археологічний музей.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради