Урочистості до дня Соборності України

Дата: 22.01.2018 14:29

22 січня 2018 року Україна відзначає 99 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, здійснив віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України 22січня за участю представників органів місцевого самоврядування, керівників району, керівників підприємств, установ і організацій, представників громадськості в районному будинку культури відбулось урочисте зібрання.

Святковий захід розпочався з виконання Державного гімну України.

З визначним державним святом річницею проголошення Акта Злуки привітав присутніх в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

До уваги глядачів був представлений відеоматеріал, як історичний екскурс подій 1919 рооку  під назвою «Акт з’єднання УНР та ЗУНР».

По закінченню офіційної частини відбувся концерт, підготовлений аматорами художньої самодіяльності громади та районного будинку культури.

До пам"ятного знаку загиблим на Сході землякам та героям Небесної Сотні поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за гідність та свободу українського народу.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради