A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коропська громада
Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Студентів та представників громад Чернігівщини познайомили на «Ярмарку вакансій ОТГ»

Дата: 21.03.2018 14:23
Кількість переглядів: 881

Фото без описуУ вівторок, 20 березня, у Чернігові відбувся перший «Ярмарок вакансій ОТГ Чернігівщини». Ініціатором зібрати на одному майданчику тих, хто має потребу в кадрах, і тих, хто шукає роботу, виступив Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Учасниками ярмарку стали представники громад Чернігівщини та студенти вищих навчальних закладів області.

Для ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад, які сьогодні отримують повноваження міст обласного значення, потрібні три основні ресурси: кадри, фінанси та майно. Але без розумних та професійних працівників управління фінансами та майном неможливі.

Фото без опису

Володимир Бойко, радник з питань регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС зазначив: «Виникла ідея провести зустріч між двома зацікавленими сторонами, кожна з яких мають свої питання, бачення та уявлення. Для того, щоб вони співпали треба розмовляти, задавати питання і домовлятися. Саме для цього і був організований наш ярмарок вакансій. За нашою інформацією найбільше потрібні  проектні менеджери, фахові юристи, кваліфіковані «орговики», які можуть працювати в нових реаліях і новими методами. Не вистачає багато галузевих спеціалістів: землевпорядників, економістів».

На ярмарку студентам презентували більше 80 пропозицій вакансій в органах місцевого самоврядування (ОМС) у об’єднаних територіальних громадах. Крім того, на роботу чекають сімейних лікарів, молодих вчителів.

Фото без опису

На думку Марини Вірко, Плисківського сільського голови, робота у місцевому самоврядуванні це в першу чергу робота з людьми, а тому до цього також має бути бажання та хист. І хоча вакантних посад в ОМС у Плисківській ОТГ не дуже багато: є вакансія державного реєстратора  та спеціаліста з написання інвестиційних проектів. Також у дитячий садочок дуже потрібна вихователька та хореограф для будинку культури.

Фото без опису

Деякі громади Чернігівщини знаходяться недалеко від обласного центра. А тому можна працевлаштуватися у Кіптівську, Іванівську, Менську або Михайло-Коцюбинську ОТГ і їздити на роботу. «З Чернігова є можливість їздити на роботу до нашої громади. У нас працює дуже багато молодих фахівців», - зазначила Ірина Поліщук, спеціаліст з кадрового забезпечення Кіптівської сільської ради. Вона розповіла, що громада шукає спеціаліста у фінансово-бухгалтерський відділ. Основна вимога – вміння користуватися необхідними бухгалтерськими програмами. Також потрібні спеціалісти у відділ освіти та відділ охорони здоров’я та соціального забезпечення.

Фото без опису

На думку Валентина Потерухи, який у свої 23 роки, працює заступником Батуринського міського голови, молодь має розуміти, що робити роботу треба не заради процесу, а має бути результат: змінюється життя людей на краще, створюється щось нове. «Громади – вони такі ж молоді як і ми з вами і їх треба створювати по тому зразку як ми хочемо. Творити майбутнє треба тут», - переконаний він.

Для того, щоб розуміти, які спеціальності будуть потрібні завтра, важливо спостерігати за змінами, які відбуваються у нашій країні. Нові освітні простори, нова українська школа, ЦНАПи – які наближають послуги для людей, залучення інвестицій та написання проектів – всі ці напрямки вимагають фахівців, які вміють мислити, мають нестандартне бачення та готові працювати.

Фото без опису

За словами Світлани Пастушенко, секретаря Сосницької селищної ради, для того, щоб міста, села та селища були зручними та комфортними для молоді, то саме ця молодь має їх  розвивати і будувати саме за своїм смаком та розумінням. Вона порадила студентам дві речі: перше, пройти практику або стажування в органах місцевого самоврядування будь-якої ОТГ, а, по-друге, запропонувати себе в кадровий резерв. За словами Світлани Пастушенко робота в ОМС вимагає фаховості та віддачі: «Не купляються посади в ОТГ, бо з «куплених посад» немає ніякого результату».

Альона Спицька, студентка 6 курсу ЧНТУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», поділилася своїми враженнями: «Я думаю, що буду шукати роботу у Менській громаді, бо я сама з Менщини. А тому рада, що отримала можливість дізнатися про вакансії, а також поспілкуватися з потенційними роботодавцями, дізнатися про умови праці, перспективи та вимоги».

Фото без опису

По завершенню презентації ярмарку вакансій для студентів було організовано спілкування з представниками громад у форматі «Світове кафе», де кожен міг розпитати про життя громади, умови праці, діяльність та перспективи розвитку.

 

За інформацією Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь