Коропський район, Чернігівська область

Робоча поїздка до Лукнівського старостинського округу

Наближається новий навчальний рік і шкільні проблеми перебувають постійно у полі зору керівництва громади.

Сьогодні, 7 серпня, селищний голова  Віктор Журавель побував у Лукнівському старостинському окрузі  з робочим візитом.

У школі щодо підготовки опалювального сезону  підійшли серйозно: встановлено новий дровяний  котел, який швидко  і економно нагріває  шкільне приміщення і тримає температурний режим в нормі.

Також у розмові керівника громади   з директором школи  Валентиною Гончаровою йшлося про заміну коридорного покриття у школі  та налагодження  водопостачання у дитячому садочку.

У робочій поїздці голова звернув  увагу на питання упорядкування території пам’ятних місць села.

В усіх нагальних справах школи  голова громади пообіцяв підтримку, давши доручення своїм заступникам взяти їх на контроль.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради