Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2017 13:46

Фото без опису  Сьогодні, 20 лютого, в районному центрі відбувся мітинг-реквієм зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Участь у заході взяли селищний голова Віктор Журавель, заступник селищного голови Олег Мельоха, голова районної ради Михайло Мазуренко, заступник голови районної ради Віктор Дворецький, в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй, депутат обласної ради Володимир Селянський, депутати районної та селищної рад, представники районного військового комісаріату, виконавчий апарат селищної та районної рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій, громадськість району, представники ЗМІ.

До учасників мітингу звернувся голова районної ради Михайло Мазуренко. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять «борців за світле майбутнє».

До пам’ятного знаку воїнам АТО та Героїв Небесної Сотні поклали живі квіти та засвітили лампадки.

По завершенню мітингу в Свято-Успенському храмі відбулося поминальне богослужіння зі вшанування пам’яті загиблих учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради