Коропський район, Чернігівська область

Краснопільські «Троянди» у «співучому парку»

Тільки відшумів Миколаївський ярмарок,  а краснопільські амотори знову на сцені.

Як і повідомляла начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська, тільки на час проведення Миколаївського ярмарку було призупинено виступи в парку ім. М.І.Кибальчича.

Учасниками  художної самодіяльності Краснопільського старостинського округу, які вже п'ятнадцять років  згуртовано і дружно працюють у сільському будинку культури, прийшли помилуватися сьогодні коропчани та гості нашого селища.

Дівчата радували слух не тільки українськими народними піснями, а й чарували своїх шанувальників колоритним українським вбранням.

Незважаючи на спеку, глядачі отримали масу задоволення та подарували аматорам море оплесків.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради