Коропський район, Чернігівська область

Українська пісня - бездонна душа нашого роду

У всі часи люди співали пісень, у які вкладали свої почуття, думки, надії та хвилювання. Та пісня не лише береже те, що важливо для людини, а ще веселить її та лікує душевний біль. А українські пісні – це ніби велика загальна душа цілого народу, бо в них співається про те, чим він живе в певний історичний період.

Пісні кожного народу мають і спільні риси, і відмінності, залежно від того, які події траплялися з ним. Та, мабуть, по всій землі люди завжди співали про народження та смерть, любов та зраду, побут та працю, рідну землю, військову славу та ганьбу.

Є серед українських пісень і багато жартівливих. Пісня близька й до щирого сміху, і до гірких сліз. Вона проста та щира.

Справжнє свято  сьогодні  коропчанам у парку ім. М.І. Кибальчича подарували риботинські дівчата з гурту «Норд-Леді». Молоді, талановиті, красиві та завзяті. Щиро співали, посміхалися, танцювали…від цього глядачі отримували художню насолоду, були вражені до глибини душі  співучим колективом Риботинського БК.

Запрошуємо вас у наступну середу 14 червня 2017 року на 10.00 ранку  (за гарної погоди)  у парк до сцени на виступ Атюшівського сільського будинку культури.

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради