Дата: 25.04.2017 13:07

Фото без описуСьогодні, 25 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, яке злагоджено та організовано провів її керманич Віктор Журавель.

Розпочали роботу з приємного. Віктор Іванович привітав зі святом ювілярів в.о. старости Вишеньківського старостинського округу Володимира Дяченка та в.о. старости Оболонського старостинського округу Володимира Гавриленка.

Без заперечень заслухали звіт в.о. начальника фінансового управління Світлани Пуліної щодо виконання селищного бюджету  за 1 квартал 2017 року.

Віктор Іванович детально проінформував членів виконкому про виконання зауважень, висловлених на  загальних зборах громадян 30 березня 2017 року. Селищний голова повідомив присутніх, що частина зауважень вже опрацьована і жителям надані відповідні пояснення, а решта на постійному контролі виконавчого апарату та буде вирішена в найближчі терміни.

Секретар селищної ради Людмила Гавриленко інформувала  щодо проведення,  присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, про затвердження актів приймання-передачі квартир, довела до відома присутніх надані до селищної ради подання організацій та заяви громадян з відповідними проханнями.

Активно обговорювалися питання стосовно створення комісії по обстеженню колодязів та визначення доцільності їх списання та щодо розгляд акту  комісійного обстеження нежитлового приміщення  розважального закладу  кафе «Марія», про які доповідав заступник селищного голови Василь Кравченко.

Всі пропозиції членів виконкому були слушні та взяті до відома.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради