Коропський район, Чернігівська область

Майстер-клас «Великодні розписи»

Стало традицією, що у переддень Великодня фойє Коропської ЗОШ І –ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка розквітає різними кольорами писанок.

У цьому році, під час проведення декади образотворчого мистецтва та музики, керівник методоб’єднання  Михальченко Ю.П. провів  майстер-клас «Великодні розписи».

Учні розмальовували писанку, віддаючи не тільки свій талант, а не забували і традиційні символи: рибки, листочки, сонце, хрестики, квіти, безкінечність, що символізують здоров’я, щастя, православну віру, стихію вогню.

Найактивніші  виконавці розпису учні 4-6 класів. Виявили зацікавленість до творіння писанок не тільки першокласники, адже для них це новинка, а і старшокласники.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІст. ім. Т.Г. Шевченка