Коропський район, Чернігівська область

Лукнівський дует зачарував «співучий парк»

Директор Лукнівського будинку культури Василь Касьяненко та соліст Володимир Самодєлок   щиро раділи своєму меценату і оператору  Андрію Загребельному,

який подарував  найкращу на всю громаду  музичну апаратуру, з якою вони і завітали на черговий виступ до Коропа в парк ім. Кибальчича, який уже іронічно називають «співучим парком».

Окрему увагу хочеться звернути на щедрість Андрія, який в 1995 році приїхав жити до Лукнова, закінчив там середню школу, і завдяки своїй любові до музики та  технічним навичкам зміг  зробити такий щедрий подарунок  своєму селу.

Глядачів привітала і представила колектив Лукнівського БК  начальник відділу культури і туризму Людмила Самойловська, зокрема вона побажала творчого злету лукнівським солістам, а глядачам тепла та добра в серцях, щоб на музичній площадці з’являлось більше ентузіастів, які несуть культуру жителям громади.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради