Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 30.09.2017 12:47

Фото без описуЩорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти. Досить важко недооцінити той вклад, який внесли у становлення та розвиток особистості кожного з нас вихователі, вчителі, викладачі. Завдяки копіткій праці кожного з них, діти залучаються до процесу пізнання цього світу, зростають людьми з високими моральними принципами.

День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих педагогів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують школярі.

Напередодні свята, 29 вересня, в районному будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти.

Педагогів Коропської громади привітав селищний голова Віктор Журавель.

«Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі!

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани» - зазначив Віктор Іванович.

До слів привітання також приєдналися начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов та голова профспілки працівників освіти району Микола Свердлов.  Олег Миколайович детально зупинився на досягненнях освітянської галузі громади в цьому році. Для всіх педагогічних працівників висловили щиру подяку та побажання.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращі педагоги громади отримали подяки та грамоти селищного голови, відділу освіти та профспілкової організації.

Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у виконанні маленьких юних дарувань, талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради