Коропський район, Чернігівська область

Програма Миколаївського ярмарку 29.07.2017 р.

10.00 Хресна хода селищем         Всім увага! Ось чудова мить - наше дійство ярмаркове час прийшов відкрить, бо це свято і донині головне на Коропщині.

10.30.Урочисте відкриття та освячення ярмарку.

11.00 Святковий костюмований парад персонажів видатних земляків Коропщини. Проходження територіальних громад, підприємств, організацій.

12.30 Миколаївські гостини в куренях: ігри, забави, виступи, фольклорний фестиваль самодіяльних колективів, презентація українських страв біля старостинських округів.

15.00 Підбиття підсумків Миколаївського ярмарку, нагородження переможців.

21.00 Музично-розважальне шоу «Ярмаркова ніч - 2017»: виступ естрадних колективів, танцювальна програма .

Удень ярмаркувальників розважатимуть київський гурт "Козаки" (танці з шаблями, українські пісні) , хореографічний колектив із Чернігова та місцеві артисти. А на вечір будуть запрошені чернігівський поп-гурт сучасної пісні «Фортуна», заслужений артист України акордеоніст Віктор Кожан та відомі київські  фольк-рок-гурти «Гонта» і « KOZAK SYSTEM». Для найстійкіших до ранку – дискотека від ді-джея Urbanа.

.