Коропський район, Чернігівська область

Робоча нарада працівників відділу культури і туризму селищної ради

Відбулася робоча нарада працівників відділу культури і туризму селищної ради, яку провела начальник відділу Людмила Самойловська.

На нараді були присутні заступник селищного голови Василь Кравченко, спеціалісти відділу культури і туризму,  директори  та художні керівники сільських будинків культури, сільських клубів та клубів-бібліотек.

На порядку денному розглядалися питання: підписання колективного договору, створення ради трудового колективу, про посадові інструкції працівників та режим роботи закладів культури.

В ході робочої наради проведено детальний аналіз роботи клубних установ, було надано  відповідні рекомендації щодо питань організації Дня молоді, виступів аматорів  художньої самодіяльності щосереди  у парку ім. М.І. Кибальчича та участі художніх колективів  у  Миколаївському ярмарку.

За інформацією відділу культури і туризму селищної ради