Коропський район, Чернігівська область

10 грудня - День благодійності

Безкорислива практична допомога своєму ближньому, або тому хто цього потребує, в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі.

Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

У сучасному світі поняття благодійності все частіше асоціюється з великими компаніями або окремими багатими людьми, спеціальними благодійними фондами або знаменитими брендами. Допомога, що ними надається безперечно позитивний крок, і нагородою за цю діяльність є їх добре ім’я, яке згадується нами і поважається у всьому суспільстві. Серед людей, що займаються благодійною діяльністю є й ті, чиїх імен ми можливо не дізнаємося ніколи.

Нещодавно в соціальній мережі Facebook створена сторінка  «Короп Благодійність», діяльність якої спрямована на допомогу сім’ям з дітьми, які  опинились в складних життєвих обставинах. І дуже приємно, що вже є перші позитивні результати. Адже небайдужих людей, які готові допомагати іншим в силу своїх можливостей, виявилось достатньо.  Зі святом Вас, шановні Благодійники!!! Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради