Коропський район, Чернігівська область

Допомога ветерану

Війна – це подія, про яку можна говорити багато, але її хочеться забути водночас. Війна -  це мільйони людських жертв, слізні спогади наших дідів та прадідів, які були свідками тієї жахливої події,

коли під уламками гранат та свистом куль захищали свою Батьківщину. Ми –  покоління, яке ще може почути про цю війну від її учасників. І одне з найголовніших обов’язків перед тим, хто залишився – пам’ятати про подвиги наших ветеранів.

Старше покоління захищало нас від фашистів. Люди билися на фронтах і вмирали, і все це для того, щоб зараз побачити молодого хлопчину або дівчину, що радіють мирному щасливому життю. І як же молодь відплачує їм? Допомагає по господарству, поважає їх, дізнається від них багато цікавого!

4 травня учні 6-Б класу разом із класним керівником Хурдою А. Ю. Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка відвідали ветерана Якова Андрійовича Юденка. Зайшовши до садиби, учні побачили старенького дідуся, який сидів біля будинку і посміхався. Шестикласники привітали  Якова Андрійовича із наступаючим святом Перемоги і швиденько взялися до роботи по господарству. Дівчатка підмітали подвір’я, копали квітник і садили квіти. Хлопчики в цей час перекопували грядку і садили картоплю. Потім обрізали сухе гілля на фруктових деревах та підв’язували гілочки винограду.

Сивочолий ветеран був дуже задоволений такою допомогою і пригостив учнів солодощами.

За інформацією Коропської ЗОШ  І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка