Вирував, дивував і веселив 15-й ювілейний Миколаївський ярмарок у Коропі

Дата: 31.07.2017 12:19

Фото без описуЖителі та гості селища зібралися на центральній площі, аби відзначити  своє традиційне свято. Ярмаркувати до Коропа приїхало в цьому році дуже багато людей.

Розпочалося дійство Хресною ходою, яку очолили протоієрей Володимир та  священослужителі Свято-Успенського храму. Після освячення  Миколаївського ярмарку  відбулося його урочисте відкриття.

Селищний голова Віктор Журавель, звертаючись до учасників ярмарку, сказав: "Коропщина  може пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінили її обличчя, внесли неоціненний  вклад у соціально-економічний розвиток селища  та вагомий внесок у виховання підростаючого покоління. Cьогодні  Миколаївський  ярмарок є однією із візитівок Коропщини, що засвідчує яскраву самобутність українського народу, полонить багатовіковими духовними традиціями та винятковим колоритом". Він побажав усім приємних вражень та незабутніх відчуттів.

Жителів Коропщини привітали  також заступник  голови обласної ради  Валентин Мельничук, народний депутат України Анатолій Євлахов, керівник Коропського регіонального відділення товариства «Чернігівське земляцтво у м. Київ»  Володимир Буглак, генерал-майор, заслужений юрист України, почесний громадянин селища Короп Анатолій Карацюба.

Свято продовжилось костюмованим парадом персонажів видатних земляків Коропського краю, в проходженні якого приймали участь старостинські округи, селищні, сільські ради, організації, підприємства та установи коропщини.

Після цього на велику сцену  вийшли фольклорні колективи: київський гурт «Козаки», ансамбль барабанщиць  Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Чернігова та аматори  сільських будинків культури.

В цей час також відбувалися миколаївські гостини в куренях, де  звучали українські пісні для гостей та проходила презентація смачних українських страв.

В 15.00 згідно програми ярмарку відбулося урочисте нагородження переможців кращих громад та куренів.

Призові місця  за представлення громади отримали:

1 місце - Будищенський старостинський округ;

2 місце - Понорницька селищна рада та Вербівська сільська рада;

3 місце - Вільненський старостинський округ та Покошицька сільська рада.

А кращими  у оформленні своїх куренів стали:

1 місце -Атюшівський старостинський округ;

2 місце - Оболонський старостинський округ;

3 місце - Рождественський та Краснопільський старостинські округи.

На вечір всі зібралися на площі селища аби подивитись музично-розважальне шоу «Ярмаркова ніч 2017». Першими на сцену піднялися гарні дівчата з чернігівського гурту «Фортуна» та  акордеоніст Віктор Кожан, які чарували своїм талантом виконання українських пісень та шедевральними мелодіями акордеону,  за ними  додавав емоцій глядачам гурт «Гонта», але найбільше всі чекали хлопців з гурту «KOZAK SYSTEM». Міцні, спортивні, креативно вдягнені вони не розчарували своїх фанів,  віталися прямо зі сцени, протягуючи руки своїм глядачам і співали так, що аж дух прехоплювало. Дискотеку для молоді провів найкращий ді-джей Чернігова  URBAN.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради