Коропський район, Чернігівська область

Екскурсія в ТРЦ Голлівуд

Нещодавно з ініціативи завуча з виховної роботи Лисенко Л.П., під керівництвом Головешко Г.В. та Журавель А.В.  двадцять четверо  учнів 7-а класу Коропської ЗОШ  І-ІІІ ст.  ім. Т.Г.Шевченка побували на екскурсії в торгово-розважальному центрі «Голлівуд» в м. Чернігові.

Коропська дітвора відвідала  дитячий майданчик "Дитяча Планета", де є море розваг – це і батутна арена, Скалодром, Поролонова яма, Гірка з драбиною, Надувний лабіринт, Тарзанка, Гойдалки, Зона з кульками і лабіринтом, Повітряні гармати, Щасливчик, Oculus 3D, X-box, Зал ігрових автоматів, Караоке.

Вартість екскурсії на одну дитину склала для наших школярів 50 грн. плюс 30 грн. обід.

Найцікавішими розвагами виявились З-D кінотеатр, де учні мали можливість подивитись цікаві мультфільми, Батутна арена,  Поролонова яма і дуже сподобався всім  ескалатор.

Діти  отримали позитивні емоції, масу задоволень, зарядилися енергією на подальше навчання після канікул.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г Шевченка