«Хай весь світ дивують нині діти неньки України»

Дата: 08.06.2017 12:08

Завершився     VII обласний конкурс дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України» , який проводить Чернігівська обласна бібліотека для дітей . На конкурс із усієї Чернігівщини надійшло близько 200 творчих робіт – віршів, казок, оповідань.

Взяла участь в конкурсі і одна із кращих читачів Коропської районної бібліотеки  для дітей, Нікітенко Валерія, учениця 10А класу Коропської ЗОШ I –III ст ім. Т.Г. Шевченка.

Вона посіла VI місце. ЇЇ вірш «Як пряно пахнуть  чорнобривці»  патріотичний , вчить бачити красу і любити  свою Батьківщину.

Вітаємо Валерію, бажаємо їй творчих успіхів. І запрошуємо до участі в наступному VIII конкурсі, який відбудеться восени.

Запрошуємо  всіх учнів 4- 11 класів надіслати свої твори до нашої бібліотеки. Кращі ми відправимо до  міста Чернігова. Можливо в наступному конкурсі ви станете переможцями.

За інформацією завідуючої дитячою бібліотекою А.Костирко