Коропський район, Чернігівська область

У світ казки до клубу «Джерельце»

У Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка діють 4 клуби: «Джерельце» (1-4 кл.), «Любисток» (5-6 кл.), «Берегиня» (7-8 кл.), «Промінь» (9-11 кл.).

2 листопада у Царстві Знань Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка  був урочистий день – приймали у дружню шкільну родину та посвячували до клубу «Джерельце» першокласників.

У гості до першокласників завітали літературні герої – Дюймовочка, Маленька Розбійниця, Аліса з Країни Див, Попелюшка, Мальвіна.

Привітали маленьких друзів і випускники клубу «Джерельце» - четвертокласники, подарувавши їм пам’ятні медалі. Слово-відповідь мали і першокласники, які пообіцяли жити по правилах «Джерельця», та подарували веселі пісеньки.

Запальними художніми номерами радували гостей учні 5-6 класів. А Міністр по роботі з молодшими школярами Аліса Єрмак склала присягу клубу «Джерельце» з першокласниками.

Концертна програма закінчилася девізом клубу: «Джерело – це початок нового, Джерело – це життя для живого».

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка