Коропський район, Чернігівська область

Про Національний конкурс «Благодійна Україна - 2017»

З метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик, в Україні щорічно проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна», заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України».

У жовтні минулого року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017». Переможців визначатимуть в п'ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів відбудеться навесні в Києві.

Просимо, сприяти у висуненні номінантів від Чернігівської області для участі в конкурсі «Благодійна Україна - 2017» і з цією метою розповсюдити інформацію про конкурс серед громадськості, закладів гуманітарної та соціальної сфери - отримувачів благодійної допомоги та безпосередньо благодійників, волонтерів і меценатів вашого району/міста.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2017» - 15,лютого 2018 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: менеджер зі зв'язків з громадськістю Асоціації благодійників України Єфімова Валентина, тел. (067) 164-04-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Додаток: 1. Положення про Національний конкурс «Благодійна Україна».

2.  Форма конкурсної заявки.

3.   Критерії та порядок оцінювання конкурсних заявок номінантів Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017».

Директор департаменту    Н.П. Лемеш