Коропський район, Чернігівська область

Семінар-практикум учителів початкових класів

19 жовтня на базі Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів, які працюватимуть у 1-х класах в 2018-2019 навчальному році, з проблеми  «Інтегровані уроки в початковій школі».

Учасників семінару радо зустріла директор школи Наталія Струтинська. Вона познайомила присутніх з педагогічним колективом, розповіла про їх досягнення та проблеми, які вчителі вирішують спільно, провела екскурсію закладом.

Освітяни відвідали музейну кімнату та ДНЗ «Струмочок», що розміщений у приміщенні початкової ланки школи.

Учасники семінару переглянули презентацію з досвіду роботи вчителів Оболонської школи по проблемі «Інтегровані уроки», відвідали інтегрований урок у 4 класі з літературного читання та інформатики, виховний захід «Осінній ярмарок».

В ході семінару також обговорили питання:

- особливості навчально-виховного процесу в 1 класі Нової школи;

- зміни до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»;

- атестація та курси підвищення кваліфікації педагогів.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради