Коропський район, Чернігівська область

Щедрували вихованці дитячого садочка «Дзвіночок»

Щедрий вечір (Маланка,  Василів вечір) — вечір 13 січня. Святкування його походить від стародавнього звичаю. За християнським календарем — це також день преподобної Меланії. Меланка приходить на щедрий вечір разом із Василем аби  сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини, які в народі так і називають — гостини Меланки.

Сьогодні, 12 січня, напередодні Щедрого вечора, в гостини до Коропської селищної ради завітали малюки з дитячого садочку «Дзвіночок». Та не самі прийшли – ще й козу привели!

Дітлахи щедрівками та посіванням привітали виконавчий апарат селищної ради зі Старим Новим роком, побажали здоров’я, злагоди та достатків в родинах.

Очільник громади Віктор Журавель подякував організаторам та малечі за чудові вітання та позитивні емоції, а до торбинки, як годиться, було покладено подарунки.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради