Коропський район, Чернігівська область

Відкрийте серце для добра

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це не лише прагнення поділитися грішми тих, хто їх має багато, з тими, хто їх потребує.

Це такий специфічний стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви. Благодійність є реальною справою – матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка, зрештою – це  підтримка абсолютно чужих людей.

Мешканців с.Нехаївки, які тимчасово проживають в с.Іваньків - сім’ю Надії Нагаєвої, побутові проблеми привели до районного Товариства Червоного Хреста, який очолює Таісія Онопка. Під час бесіди та видачі гуманітарної допомоги матері та її дітям: Антону, Марині, Маргариті, з’ясувалося ще й те¸ що родина вже  дванадцять років живе, не маючи в своєму господарстві   холодильника.  Всі продукти харчування  зберігаються тільки в погребі.

Вирішити цю  проблему для мами з дітьми зразу взялася голова організації, хоч і не мала  в своєму гуманітарному арсеналі побутової техніки, але на щастя  в Товариство навідався постійний спонсор Володимир Сокіл, який довідавшись про проблему, в лічені хвилини вирішив питання – допоміг чималому сімейству отримати  холодильник.

Сім’я дуже вдячна своєму  благодійнику за допомогу.

За інформацією  Коропської районної організації Товариства Червоного Хреста