День Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2017 11:28

Фото без описуЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

У цей день приспущені прапори на адмінбудівлях. В селищі Короп відбулося покладання квітів до меморіалу Скорботна мати за участю заступників голови селищної ради Василя Кравченка та Олега Мельохи, заступника голови районної державної адміністрації Валентини Саволєй, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, ветеранів війни, учасників бойових дій та громадськості.

Учасники зібрання схилили голови перед загиблими у найбільшій в історії людства війні, віддали данину поваги за їхню жертовність, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-визволителів.

В селищі Короп відбулося поминальне богослужіння по загиблим в роки  війни та захисникам України.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради