Коропський район, Чернігівська область

Крок у світ хімії

20 лютого у Карильській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов семінар учителів хімії з проблеми “Реалізація принципу практичної спрямованості на уроках природничого циклу в умовах компетентнісно-орієнтованого навчання й виховання”.

Учитель хімії Юрій Крупина провів інтелектуально-розвивальний захід у 9 класі на тему “Крок у світ хімії”.

В обговоренні даного заходу взяли участь учасники семінару – учителі хімії шкіл Коропської ОТГ. У ході роботи семінару методист відділу освіти Коропської селищної ради Микола Черниш  підвів підсумки І та ІІ етапів олімпіад з предметів природничо-математичного циклу. Керівник МО природничо-математичного циклу Юрій  Крупина  поділився інформацією щодо вимог та перевірки олімпіад обласного етапу з екології.

Учителі шкіл отримали гарні позитивні враження, збагатилися досвідом, мали змогу переконатися у дієвості різних методів та форм навчання та виховання.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради