Коропський район, Чернігівська область

Мальки білого амура та товстолоба в Будищенських ставках

Щоб рибка водилась - до Будищенського  ставка випустили 300 кг  мальків товстолобів та білих амурів.

Спонсором такого цінного придбання став для будищенців сільхозвиробник з Сосницького району Микола Швед. Не залишився осторонь і депутат селищної ради Сергій Мурашко, до якого староста -звертався за допомогою щодо транспортування риби.

Як завжди небайдужі мешканці села теж прибули на допомогу і швидко та злагоджено допомогли виловити  мальків з бочки та випустити у водойму.

- За підрахунками, - каже староста  Олександр Хилько, - прижитися має щонайменше 80% малька, невдовзі  риба почне розмножуватись самостійно,  набере належних розмірів та ваги і менше ніж за рік вже наступної осені, випущену до водойми рибу можна буде виловлювати.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради