Коропський район, Чернігівська область

Мальки білого амура та товстолоба в Будищенських ставках

Щоб рибка водилась до Будищенського  ставка, випустили 300 кг  мальків товстолобів та білих амурів.

Спонсором такого цінного придбання став для будищенців сільхозвиробник з Сосницького району Микола Швед. Не залишився осторонь і депутат селищної ради Сергій Мурашко, до якого староста звертався за допомогою щодо транспортування риби.

Як завжди небайдужі сільчани теж прибули на допомогу і швидко та злагоджено допомогли виловити  мальків з бочки та випустити у водойму.

За підрахунками,- каже староста  Олександр Хилько, прижитися має щонайменше 80% малька, невдовзі  риба почне розмножуватись самостійно,  набере належних розмірів та ваги і менше ніж за рік вже наступної осені, випущену до водойми рибу можна буде виловлювати.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення

та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради