Коропський район, Чернігівська область

Земляки - меценати

Бувають такі моменти у житті,  коли розумієш, що хочеться повернутись у дитинство – бути безтурботним, веселим та щасливим.

Та й для щастя у дитинстві було потрібно так мало: побігати й погратись з друзями, гарно написати самостійну чи контрольну з математики, отримати похвалу від батьків, покататись на велосипеді, взяти участь у організації шкільного свята, наїстись «від пуза» солодощів….

У нас час не багато людей готові дарувати щастя і радість іншим, а особливо безкорисно. Тож дуже приємно коли наші земляки не оминають можливості підтримати діток з малозабезпечених сімей та сімей у складних життєвих обставинах. В черговий раз організувати свято для дітей допомогла наша коропчанка Грибань Анна Валеріївна,  котра на даний час проживає у місті Київ. Справжнім подарунком для діток стало свято організоване спеціалістами Коропського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за повної матеріальної підтримки Анни Валеріївни.

Дітвора мала змогу погратись у ігри,  в яких отримати призи та подарунки, а весело і радісно себе почувати допомагав клоун Кльопа. На дітей та їх батьків, які також були запрошені, чекали  солодощі.

А як результат всі отримали на згадку спогади від гарно проведено часу, подарунки та безліч фото.

Батьки дуже дякували спонсору за змістовний відпочинок для дітей, а спеціалісти ЦСССДМ за плідну співпрацю та щирість у прагненні дарувати радість.

За інформацією Коропського  РЦСССДМ