Коропський район, Чернігівська область

Змагання з крос-триатлону (спринт) «Polissia Chellendge Cup 2017»

За підтримки депутата України Ігоря Гузя 26 серпня 2017 року на Волині проводяться змагання з крос-триатлону (спринт) «Polissia Chellendge Cup 2017».

Зазначені змагання на Волині відбудуться вперше. Метою заходу є популяризація плавання, велоспорту та бігу серед людей різного віку як найпростіших форм і найдешевших засобів запобігання хворобам людини та уникнення залежності від шкідливих звичок, а також започаткування розвитку крос-триатлону на волинському Поліссі.

Організатори змагання - громадська організація «Смідинська ініціатива». Захід проводиться під патронатом Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя». Партнер змагання - Федерація триатлону України.

Старт змагання - озеро Сомин, село Сомин, Турійський район, Волинська область.

Фініш - село Смідин, Старовижівський район, Волинська область. Під час крос-триатлону учасники пливуть 1000 метрів через озеро Сомин, далі 20 кілометрів на велосипеді і 6 кілометрів бігу до центру села Смідин.               Призовий фонд змагання - 60 000 грн.

Реєстрація на змагання проводиться на сайті http://triathlon-poiissia.org.ua

За додатковою інформацією звертатись до помічника народного депутата України Ігоря Гузя, координатора змагання Оксани Лойко (+38066 615 0788, oksana.loiko@gmail.com).

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради