До уваги жителів області!

Дата: 16.02.2017 10:17

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

• нове будівництво індивідуального житлового будинку;
  • добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла;
  • придбання завершенного або не завершенного будівництвом індивідуального житла;
  • будівництво, добудову, реконструкцію підсобних господарських приміщень;
  • інженерне облаштування житла та будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення, опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів);
  • розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки, обладнання, домашньої худоби, та інше).

Кредити надаються в розмірі до 300,0 тис. грн. з терміном користування до 20 років. Плата за користування кредитами є пільговою та становить 3% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Власний дім», необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресами представництв :

м. Чернігів, вул. Малиновського, 32- Б,

тел. 0 (22) 69-37-97,69-37-85 або (067) 460-79-75.

м. Прилуки, вул. Київська, 220 кімн.207 тел. (063) 523-51-27

адреса офіційного сайту Фонду chfond.at.ua, електронної скриньки chfond@ukr.net