Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Спільний чемпіонат Коропської селищної ради та Коропського району з легкої атлетики

10 жовтня 2017 року на території КСК «Аполлон» стартувала осіння  першість Коропщини серед  школярів з легкої атлетики.

Відриття змагань відбулося привітанням усіх учасників та присутніх начальником відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради Оксаною Нестеренко та начальником сектора сім’ї, молоді та спорту Коропської РДА Володимиром Лучко.

   Після цього стартували забіги.

На 60 м серед хлопців найшвидшими були: Владислав П’ятенко з Коропа, Віталій Петренко (Рождественське) та Владислав Проскура (Короп); дівчата: Карина Костюк (Деснянське), Настя Жорняк (Лукнів) та Аліна Андрющенко (Риботин).

На 100 м серед хлопців кращі: Саша Чередниченко (Короп), Владислав Пилипенко (Деснянське) та Максим Петрушанко (Верба); у дівчат: Олена Савицька (Деснянське), Юля Наливайко (Криски), Вікторія Сокол (Оболоння).

400 м серед хлопців: Артем Крючков (Карильське), Денис Бориско (Короп) та Богдан Пуленко (Верба); дівчата: Ярослава Губар (Нехаївка), Дарина Кир’янова (Радичів), Аня Ісакова (Понорниця).

800 м серед хлопців: Віталій Пушкар (Верба), Вадим Цупко (Короп), Артем Козачок (Короп);дівчата: Катя Коток (Іваньків), Ангеліна Остапенко (Криски), Вікторія Литвиненко (Черешеньки).

1500 м серед хлопців: Ігор Коваль (Верба), Дмитро Хорошок (Короп), Борис Чайка (Карильське)

Нагороджували дітей грамотами та медалями в.о. голови РДА Віктор Кузуб та Оксана Нестеренко.

Окрім цього грошовими нагородами були нагороджені три найкращі спортсмени: Артем Крючков, Саша Чередниченко та Олена Савицька. Ініціатором вручення грошових нагород  був Владислав Яцечко, депутат Коропської селищної ради, фінансово йому допомогли депутат обласної ради Володимир Селянський та депутат районної ради Василь Перепадя.

Підсумкова таблиця змагань:

1. ВЕРБА – 13,6
2. КОРОП – 13,4
3. ДЕСНЯНСЬКЕ – 12,0

4. Черешеньки – 11,25
5. Радичів – 10,80
6. Карильське – 10,60
7. Риботин – 10,17
8. Криски – 9,80
9. Нехаївка – 9,60
10. Понорниця – 8,29
11. Покошичі – 7,3
12. Рождественське – 7,20
13. Атюша – 6,67
14. Оболоння – 6,33
15. Іваньків – 4,2
Лукнів – 4,2
17. Шабалинів – 3,17

 

 

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

 



« повернутися до списку новин